KETUA PEGAWAI EKSEKUTIF
Saidi Bin Atan

No. H/P : 013 – 380 9255
saidi@risdasecurity.com.my

KETUA JABATAN
Mohd Shaharul Bin Mohd Shariff

JABATAN PENTADBIRAN DAN KORPORAT

No. H/P : 013 – 347 2175
shaharul@risdasecurity.com.my

Mohd Kaswandi Bin Samion

JABATAN DAGANG AM

No. H/P : 017 – 713 4686
kaswandi@risdasecurity.com.my

Haji Mohd Kamal Rudzaman Bin Abdul Manap

JABATAN PERKHIDMATAN

No. H/P : 019 – 278 9968
kamal@risdasecurity.com.my

Nik Hazman Bin Nik Ibrahim

JABATAN KEWANGAN

No. H/P : 013 – 912 8791
nikhazman@risdasecurity.com.my

Mohd Shaharul Bin Mohd Shariff

JABATAN KESELAMATAN

No. H/P : 013 – 347 2175
shaharul@risdasecurity.com.my

Norzwin Bin Mohd. Nor

JABATAN PENGURUSAN MAJLIS

No. H/P : 013 – 345 1680
norzwin@risdasecurity.com.my

KETUA BAHAGIAN
Fadzirulliza Binti Alias

BAHAGIAN KESELAMATAN

No. H/P : 019 – 621 2904
fadzirulliza@risdasecurity.com.my

Hawiyah Binti Hassan

BAHAGIAN URUS HARTA

No. H/P : 019 – 611 0380
hawiyah@risdasecurity.com.my

Ahmad Faizul Bin Khairuddin

BAHAGIAN PENGURUSAN BANGUNAN

No. H/P : 012 – 357 0480
faizul@risdasecurity.com.my

Haidy Ezham Bin Shamsuddin

BAHAGIAN PEMBANGUNAN MAJLIS

No. H/P : 013 – 246 9229
haidyezham@risdasecurity.com.my

Nooraini Binti Ahmad

BAHAGIAN KORPORAT

No. H/P : 019 – 313 5867
nooraini@risdasecurity.com.my

Nur Syamimi Binti Ismail

BAHAGIAN KEWANGAN

No. H/P : 011 – 3217 7494
nursyamimi@risdasecurity.com.my

Masriwanah Binti Abd Kassim

BAHAGIAN DAGANGAN AM

NO. H/P : 019 – 398 9978
masriwanah@risdasecurity.com.my

Sitinooraida Binti Fadzillah

BAHAGIAN PENTADBIRAN DAN SUMBER MANUSIA

No. H/P : 017 – 537 2524
aidaa@risdasecurity.com.my

Hamizah Binti Bokhari

BAHAGIAN PEMBANGUNAN PROJEK

No. H/P : 013 – 436 2081
hamizah@risdasecurity.com.my

PENGURUS NEGERI
Mohd. Azmi Bin Samsuddin

SABAH

No. H/P : 013 – 886 6647
mohdazmi@risdasecurity.com.my

Mohd. Hafandi Bin Mohd. Nordin

PERLIS / KEDAH / PULAU PINANG

No. H/P : 011 – 2628 1682
hafandi@risdasecurity.com.my

Azhari Bin Md. Nor

MELAKA / JOHOR / NEGERI SEMBILAN

No. H/P : 017 – 294 4123
azharimdnor@risdasecurity.com.my

Norhalipah Binti Pandi

SARAWAK

No. H/P : 017 – 220 9377
norhalipah@risdasecurity.com.my

Nur Mohamad Fariz Bin Abu Bakar

PAHANG / TERENGGANU / KELANTAN

No. H/P : 016 – 836 9051
fariz@risdasecurity.com.my